تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202

خرید تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 

قیمت : 248000 تومان

برند : Ronix

خرید پستی تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 

قیمت تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

از دغدغه‌های همه‌ی ما در هنگام رانندگی، مشکلاتی است که احتمال دارد در هنگام رفت‌وآمد و یا سفر و گردش برای خودرو شخصی‌مان رخ دهد. این دغدغه‌ها می‌تواند ایراد مکانیکی، الکتریکی و … باشد. مشکلاتی که برای تایرهای خودرو مانند پنچر شدن لاستیک، تنظیم نبودن باد لاستیک، معیوب بودن لاستیک و … رخ می‌دهد، هم ازجمله این مشکلات هستند. علاوه بر این اگر در هنگام گردش و تفریح بخواهیم از توپ، دوچرخه، بالش تشک بادی یا قایق بادی استفاده نمایید، نیازمند به یک تلمبه باد و یا موردی نظیر آن خواهیم بود.
شرکت‌های تأمین‌کننده وسایل جانبی خودرو، چنین مواردی را نیز موردتوجه خود قرار داده‌اند و جهت رفاه حال هر چه بیشتر راننده و سرنشینان خودرو، اقدام به تولید وسایل مختلفی جهت رفع چنین نیازهایی کرده‌اند. کمپرسورهای فندکی و انواع تلمبه باد ازجمله این تولیدات است ولی شاید تهیه یک کمپرسور فندکی چندان مقرون‌به‌صرفه نباشد. بنابراین باید به دنبال جایگزین مناسبی که قابل‌حمل بوده و توانایی حل مشکلاتی چون باد کردن لاستیک خودرو، موتورسیکلت یا دوچرخه، باد کردن توپ و تیوپ و مواردی نظیر این باشد، بود. تلمبه بادی بهترین گزینه است. وجود یک تلمبه قابل‌حمل به‌ویژه در سفر لازم و ضروری است و می‌توان با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از کمپرسور آن را تهیه کرد.
تلمبه پایی 2 سیلندر شرکت رونیکس هم از کیفیت مناسبی برخوردار است. دارای دو سیلندر جهت تامین باد خروجی و یک گیج فشار است. همان‌گونه که از نام این وسیله پیداست، عملکرد آن با پا و حرکت بالا و پایین است. دارای نازل‌های مختلف جهت باد کردن چرخ اتومبیل،موتورسیکلت، دوچرخه و انواع توپ است. دارای وزن و ابعادی مناسب جهت حمل و جابجایی است و فضای کمی را اشغال می‌کند. به شما همراه داشتن چنین وسیله‌ای را در صندوق‌عقب خودرو، به‌خصوص هنگام سفر و گردش توصیه می‌کنیم.

 

تصاویر بیشتر

 

تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 ارزان , تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 با قیمت ارزان , خرید Ronix ارزان , Ronix با قیمت ارزان , خرید پستی تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 ,خرید اینترنتی تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202, خرید تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 با قیمت 248000 ,خرید تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 فقط 248000 ,خرید Ronix تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202 ,خرید Ronix با قیمت 248000,kharid تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202, gheymat تلمبه پایی 2 سیلندر رونیکس مدل RH-4202  

مطالب مرتبط