ابزار زنگ هشدار سایت Alerts

این ابزار آخرین سرویس از مجموعه ابزارهای Ahrefs است؛ و همان‌طور که از نامش گویاست ابزاری برای اعلام هشدار بر اساس تغییرات رخ‌داده روی لینک‌های خارجی سایت شما است.

ابزار زنگ هشدار سایت Alertsهرزمانی که شما یا رقبای شما یک لینک جدید دریافت کرده یا یک لینک شما شکسته می‌شود؛ ایمیل هشدار دریافت می‌کنید. این روش یک‌راه عالی برای پیگیری بک لینک‌های ساخته‌شده و دریافتی است؛ که طی مرور زمان دچار مشکل نشوند.

در این قسمت هم‌چنین می‌توانید برای موارد دیگری مثل منشن‌هایی که در سایت شما و رقبا به یک کلمه کلیدی زده می‌شود؛ زنگ هشدار تعریف کنید.

چرا باید ابزار Ahrefs استفاده کنیم؟

خرید کانت Ahrefs با توجه به قیمت برابری دلار و ریال هزینه‌های زیادی دارد. درنتیجه بسیاری از مدیران سایت‌ها به دلیل هزینه از آن استفاده نمی‌کنند. هرچند اگر یک‌بار تجربه استفاده از آن‌ها را داشته باشید؛ به ارزشمندی شگفت‌انگیز آن پی می‌برید.

آشنایی با ابزار Ahrefs کمک می‌کند دید بهتری به موضوعات پراهمیت سئو داشته باشید. سئو اگرچه فرآیندی نسبتاً ساده است؛ اما نیازمند نظمی مثال‌زدنی و توانایی تفکر همه‌جانبه است. ازاین‌رو در پروژه‌های بزرگ و حساس، کنترل همه موارد از عهده نیروی انسانی خارج است. اینجاست که سرویس‌های مبتنی بر سئو قدرت خود را نشان می‌دهند.

ما در لیما وب از سرویس‌های آنلاین متعددی برای بهبود پروسه سئو سایت مشتریان خود استفاده می‌کنیم؛ که در این مقاله آن را به شما معرفی کردیم.

تمام سعی ما بر این است سایر سرویس‌های بین‌المللی و مطرح درزمینهٔ دیجیتال مارکتینگ و سئو را به‌مرور به شما معرفی کنیم. خوشحال می‌شوم اگر تجربه استفاده از Ahrefs و سایر سرویس‌های سئو را داشته‌اید؛ تجربه خود را با ما از طریق دیدگاه‌ها در میان بگذارید.